27 Mayıs 2024, Pazartesi 06:58

ÜRETİM

 

Yenilikçi ve Yerli Tasarım Etanj Armatürler.

Etanj Armatür'lerin tamamı yerli mühendislerin gayretleri ile oluşturulmuştur. Bir çok yenilikçi tasarımı ve özelliği bünysinde bulunduran Etanj Armatür'lerimiz, profesyonel kullanımlara ve her türlü zorlu ortam şartlarına dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz kolay taşıma ve pratik montaj öncelikleri göz önünde bulunarak tasarlanmaktadır.

 

 

 

 

Enjeksiyon Baskı..Yüzde Yüz Polikarbon Hammadde...

Polikarbonat, montaj kolaylığı, soğuk büküm alabilme özelliği ve ışık geçirgenliği sayesinde aydınlatma  sektöründeki yerini almıştır. Etanj Armatürlerimizde geniş termal ve mekanik özellik aralığı bulunan,tabiat şartlarına karşı çok yüksek dayanımlı, darbe mukavemetli, optik özellikli ve %90'ı aşan ışık geçirgenliği kuvvetli ve mükemmel izolasyonlu Polikarbonat hammadde kullanılmaktadır.

 

 

 

 

Yurtiçi ve Yurtdışı Servis Ağı..

24 saat kesintisiz ve 24 farklı kalıp boyu ile her marka,her tip Floresan Lamba ve her LED Floresan ve LED Aydınlatma seçeneğine uygun üretilen Etanj Armatür'lerimiz, yüksek stok adetleri ile dayanıklı ve kolay taşınır paketleme yöntemi sayesinde Dünya'nın pek çok ülkesine ve Türkiye'nin her yanına hızlı, güvenilir ve sağlam bir şekilde ulaştırılabilmektedir. 

 

 

 

 

 

 İŞ GROUP PAZARLAMA EĞİTİM ve YÖNETİM TİCARET LTD.ŞTİ.

İkitelli Org.San.Bölg. Eskoop San.Sitesi  A1 Blok Kat:3 Başakşehir İSTANBUL

Tel  : 0212 777 57 35 
Fax : 0212 777 57 38