11 Aralık 2023, Pazartesi 04:59

GİZLİLİK BİLDİRİM

Değerli Etanjarmatur.com Üyesi

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Verilerin korunması gereken değerler olduğunu düşünmekteyiz ve bu nedenle de kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması için birçok araç (kriptolama, şifreler, fiziksel güvenlik vb.) kullanmaktayız.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı :

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Hizmetlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Etanjarmatur.com'da saklanır ve gerektiğinde hizmetlerin ifası ile ilgili firmalara verilir. Onayınızın haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Ancak kişisel bilgilerinizi, hizmetlerimizi sağlamak, yasal yükümlülükleri yerine getirmek, Etanjarmatur.com kuralları ve politikalarını uygulamak, satışa sunulan ürün veya içeriğe ilişkin olarak üçüncü kişilerce ileri sürülen hak ihlali iddialarına cevap vermek veya herhangi bir kişinin hakkını veya güvenliğini korumak amaçlarıyla açıklayabiliriz. Üyelik Sözleşmesinde kişisel verileriniz, Etanjarmatur.com sözleşmelerinde vermiş olduğunuz yazılı onaylar haricinde kullanılmamaktadır.

Etanjarmatur.com müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Etanjarmatur.com'un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.etanjarmatur.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Etanjarmatur.com'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Etanjarmatur.com işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.etanjarmatur.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Etanjarmatur.com'un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.etanjarmatur.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Bilgilerin Doğrulanması ve Üyelikten Ayrılma :

Müşteriler Etanjarmatur.com'da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Etaanjarmatur.com'a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman etanj@etanjarmatur.com  e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

E-posta bülteni alan kullanıcılarımız e-posta bülteninin alt kısmında yer alan "Üyelikten Ayrıl" linkini tıklayarak e-bülten üyeliğini iptal edebilirler.

İletişim : 


Tel: 0544 931 18 58

E-Posta: etanj@etanjarmatur.com


Adres: İkitelli Organize San.Bölg. S.S Eskop San.Sitesi Sosyal Tesisleri A1 Blok Kat:3
Başakşehir / İSTANBUL

 

 

 İŞ GROUP PAZARLAMA EĞİTİM ve YÖNETİM TİCARET LTD.ŞTİ.

İkitelli Org.San.Bölg. Eskoop San.Sitesi  A1 Blok Kat:3 Başakşehir İSTANBUL

Tel  : 0212 777 57 35 
Fax : 0212 777 57 38