13 Nisan 2024, Cumartesi 22:43

Kullanım Hakkı Sözleşmesi

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.etanjarmatur.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

 

Telif Hakları :

www.etanjarmatur.com sitesinin tüm hakları İŞ MÜŞAVİRLİK PAZARLAMA EĞİTİM YÖNETİM TİCARET LTD.ŞTİ'ne aittir. www.etanjarmatur.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, İŞ MÜŞAVİRLİK PAZARLAMA EĞİTİM YÖNETİM TİCARET LTD.ŞTİ'nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

 
Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :
 
Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda İŞ MÜŞAVİRLİK PAZARLAMA EĞİTİM YÖNETİM TİCARET LTD.ŞTİ.'nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.
 

Kullanıcı Yükümlülükleri :

www.etanjarmatur.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

www.etanjarmatur.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki ürün bilgileri fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan  İŞ MÜŞAVİRLİK PAZARLAMA EĞİTİM YÖNETİM TİCARET LTD.ŞTİ. sorumlu tutulamaz.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :

www.etanjarmatur.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.etanjarmatur.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan İŞ MÜŞAVİRLİK PAZARLAMA EĞİTİM YÖNETİM TİCARET LTD.ŞTİ.  sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.etanjarmatur.com'a Yollayacakları  Bilgiler Hakkında :

www.etanjarmatur.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.etanjarmatur.com'un çalışan kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.etanjarmatur.com sitesinin sahibi İŞ MÜŞAVİRLİK PAZARLAMA EĞİTİM YÖNETİM TİCARET LTD.ŞTİ.nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

 

Alışveriş Güvenliği:

www.etanjarmatur.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve satış işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.etajarmatur.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

 

Hak ve Sorumluluklara Dair:

www.etanjarmatur.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.etanjarmatur.com ve sahibi  İŞ MÜŞAVİRLİK PAZARLAMA EĞİTİM YÖNETİM TİCARET LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.etanjarmatur.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.etanjarmatur.com sitesi ve sahibi  İŞ MÜŞAVİRLİK PAZARLAMA EĞİTİM YÖNETİM TİCARET LTD.ŞTİ'ne sorumluluk yüklenemez.

www.etanjarmatur.com ve sahibi İŞ MÜŞAVİRLİK PAZARLAMA EĞİTİM YÖNETİM TİCARET LTD.ŞTİ sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

 

Kullanıcı www.etanjarmatur.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

 

 İŞ MÜŞAVİRLİK PAZARLAMA EĞİTİM YÖNETİM TİCARET LTD.ŞTİ. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

 

www.etanjarmatur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma  İŞ MÜŞAVİRLİK PAZARLAMA EĞİTİM YÖNETİM TİCARET LTD.ŞTİ'ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

 İŞ GROUP PAZARLAMA EĞİTİM ve YÖNETİM TİCARET LTD.ŞTİ.

İkitelli Org.San.Bölg. Eskoop San.Sitesi  A1 Blok Kat:3 Başakşehir İSTANBUL

Tel  : 0212 777 57 35 
Fax : 0212 777 57 38